web hit counter

تابلوی آرزوها

تابلوی آرزوها

تابلوی آرزوها چیست؟ می‌خواهید بدانید؟

از هر چیزی که دوست دارید به آن برسید، تصویری تهیه کنید و همه‌ی تصاویر را روی یک تابلو بچسبانید. این تابلو می‌شود تابلوی آرزوهای شما.

مهم نیست چیست و در کجاست و چقدر است یا اینکه الآن دست‌یابی به آن غیر ممکن است، مهم این است که شما دوست دارید آن را داشته باشید. پس تصویر آن را روی تابلو بیاورید.

دوست دارید فلان دانشگاه قبول شوید عکس آن را بچسبانید.

دوست دارید درآمد سالیانه‌ی شما چقدر باشد؟ همان مقدار را روی کاغذی بنویسید و روی تابلو بچسبانید.

دوست دارید مسافرت کجا برید؟ و…

از همه‌ی اینها تصویر پیدا کنید یا بسازید و بچسبانید روی تابلو. به همین راحتی!

تابلوی آرزوهای چگونه عمل می‌کند؟

مشاهده‌ی عینی اهداف آن هم به طور روزانه باعث می‌شود که این تصویر در ضمیرناخودآگاه فرد ذخیره و ثبت شود که غیر از افزایش انگیزه‌ی خودآگاه، احتمال محقق شدن آرزو از طریق روند ناخودآگاه چندین برابر شود. لذا یکی از توصیه‌های مهم در انتخاب عکس‌ها این است که این تصاویر تا حد امکان تصاویری گویا و شفاف باشند که دقیقا بیانگر هدفمان باشند تا تصویری که در ضمیر ناخودآگاه نقش می‌بندد تصویری شفاف و مطابق آرزو باشد.
البته باید مراقب باشیم که دچار وسواس فکری نشویم. خیلی راحت تصویری انتخاب کنید که با هدفتان همخوانی داشته باشد و به شما احساس خوبی بدهد. همین!

 • از چه تصاویری استفاده کنم؟

  سعی کنید از تصاویری استفاده کنید که حس خیلی خوبی به شما دهند، مثلا وقتی آنها را نگاه می‌کنید هیجانی شوید و بگویید:

  • عجب چیزیه این درآمد!
  • عجب جایی!
  • وای وقتی توی این دانشگاه راه می‌ری…!
  • خیلی دوست دارم برم حج یا هر چیز دیگه.

  نکته‌ی دیگر اینکه اگر تابلو زیاد شلوغ نشود که تمرکزتان بیشتر باشد بهتر است.


 • تابلوی آرزوها باعث می‌شود رویاهایتان را به چشم ببینید که این خود یعنی تبدیل تخیل انتزاعی به تجسم خلاق

خوب ساختم حالا چکارش کنم؟

از این به بعد کار اصلی شما شروع می‌شود.

اولا که باید جایی نصبش کنید که در روز بتوانید چند بار آن را ببینید. (اگر برای‌تان اشکالی ندارد دسک‌تاپ کامپیوتر جای خوبی برای اینکار است.)

شما باید هر روز حداقل بعد از بیدار شدن و قبل از خوابیدن روی این تابلو و در صورت امکان تک تک موارد آن تمرکز کنید و احساس کنید که آن مورد را به دست آورده‌اید.

واقعا سعی کنید که این احساس را داشته باشید. این احساس شما است که نقطه‌ی جذب شما را تغییر می‌دهد و روی چیزی که می‌خواهید تنظیم می‌کند.

این کار شما را وادار می‌کند تا فقط رویاپردازی نکنید، بلکه رویاهایتان را زندگی کنید تا در خارج محقق شوند.

خودتان را تست کنید.

هنگامی که به تصاویر نگاه می‌کنید و سعی می‌کنید فکر کنید که این موارد در زندگی شما اتفاق افتاده است، باید واقعا از داشتن آنها احساس خوشحالی و فرح داشته باشید. این خیلی مهم است که احساس شما در این هنگام احساسی مثبت باشد.

اگر در لحظه‌ای که خواسته‌ی خودتان را به دست آمده فرض می‌کنید، احساسی منفی داشته باشید، این بدین معناست که احساس شما ارتعاشی معادل نداشتن یا غیرقبل تحقق بودن این خواسته به عالم مخابره می‌کند که این خودش باعث می‌شود رسیدن به خواسته هر چقدر هم که ساده باشد، دور از دسترس شما قرار گیرد.

پس خیلی راحت وقتی دارید – برای مثال – به تصویر جایی که دوست دارید به آنجا مسافرت کنید نگاه می‌کنید، خودتان را در همان جا فرض کنید و از آنجا بودن لذت ببرید.

آیا صفحه‌ی کامپیوتر و گوشی برای اینکار مناسب است؟

ما به شما توصیه می‌کنیم اگر برای‌تان مشکلی پیش نمی‌آید – برای مثال از کامپیوترتان فقط شما استفاده می‌کنید یا اگر دیگران هم استفاده می‌کنند شما اذیت نمی‌شوید که تابلوی‌تان را ببینند – این دو صفحه جاهای خیلی خوبی برای اینکار هستند. و حتی گاهی بعضی افراد هستند که فقط همین دوجا می‌توانند تابلوی آرزوها نصب کنند. مثل کسانی که اتاق شخصی ندارند یا همیشه جا عوض می‌کنند.

در کامپیوتر چگونه اینکار را انجام دهم؟

اگر در کامپیوترتان فتوشاپ نصب است که این کار را براحتی می‌توانید انجام دهید، اگر نه با نرم افزار خود ویندوز یعنی paint هم امکان ساخت چنین تابلویی را دارید.
چرا تابلوهای شما را دانلود کنم؟

تابلوهایی که ما حاضر کردیم با طیف وسیعی از زمینه‌های رنگی و طراحی منحصر به فردی که دارند باعث می‌شوند تا هنگامی که تابلوی شما کامل شود، جلوه‌ی خاصی به صفحه‌ی دسکتاپ داده شود و نیز این رنگ‌آمیزی و طراحی باعث می‌شود احساس شادی در شما برانگیخته شود که یکی از المان‌های مهم در تعیین نقطه‌ی جذب می‌باشد.

از همه مهم‌تر به شما این نکته را یاد آوری می‌کنند که هر روز یک گام به جلو برای رسیدن به اهدافتان بردارید.

دریافت تابلوی آرزوها همراه با مثال:

این مطلب مخصوص اعضای سایت است. خوشحال می‌شویم با ما همراه شوید!ورود به سایت
Telegram_Admo
 • راز ثروت - مجله اینترنتی مطرا - ناشناس ,

  […] عبارت‌های تاکلیدی مهمی است که باعث می‌شود انسان را آرزوی ثروت هم جهت شود. لذا توصیه می‌کنیم این ویدیو را تا چند […]

 • Niaz ,

  این کار، کار باحالی است. من تابلوهای شما را ندیدم، دانلود هم نکردم ولی قبلا یکی تابلوی تجسم ساده بر روی یک کاغذ A4 ساخته بودم. فقط کپی پیست کردم چیزهایی رو که میخواستم جذبشان کنم و آنرا چاپ کردم. من تابلوی تجسمم را جایی قرار داده بودم طوری که هر روز آنرا نگاه کنم. ۹ مورد روی تابلوی من وجود داشت و در کمتر از دو ماه ۲ تا از آنها اتفاق افتاد. حالا می‌خوام یکی شما رو هم دانلود کنم. شاید اینها بهتر باشند.

  یک دیدگاه بنویسید

  • مجله اینترنتی مطرا می‌خواهیم کمی درباره خلاقیت، موفقیت و موضوعات مختلف آن و نیز کمی درباره‌ی تولید ثروت و کسب درآمد صحبت کنیم. امیدواریم این فضای فکری کوچک اما ناحدود وسیله‌ای باشد برای برداشتن یک گام به جلو.

   مجله اینترنتی مطرا


  • ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

   email: info[at]motara.ir
   +989014736054 (سامانه پیامکی)

   مشهد، خیابان عبادی
   خیابان ایثارگران، پلاک 525

   tele


  • در خبرنامه ما عضو شوید:

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

  • استفاده از مطالب سايت مجله اینترنتی مطرا فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

   کلیه محصولات مجله اینترنتی مطرا مخصوص فرد و خانواده شخصی است که بهای آن را به مجله اینترنتی مطرا پرداخته است. در غیر این صورت استفاده از محصولات قانوناً و شرعاً غیر مجاز و حرام بوده و مورد رضایت سازندگی محصول نیست.