web hit counter

بسته آموزشی: باورهای ثروت آفرین

2
ما این محصول را ساختیم چون باور داریم و ایمان داریم که با بهبود نحوه‌ی تفکر و تغییر باورها می‌توان به موفقیت‌هایی دست یافت که هر کسی را متحیر می‌سازد.

روش ما برای به چالش کشیدن وضعیت فکری موجود و بهبود آن، این‌گونه است:

 

check_green

1- ارائه‌ی باورهای هر کس به خودش،

 

check_green

2- امتیازدهی به باورها و قضاوت درباره‌ی باورها توسط خود فرد،

 

check_green

3- شناسایی باورهای مخرب و محدود کننده در زمینه‌ی ثروت

 

check_green

4- ارائه باورهایی بهتر، دقیق‌تر و ثروت‌آفرین‌تر

 

check_green

5- ارائه راهکارهای جایگزین کردن باورهای مخرب با باورهای ثروت‌آفرین.

به همین دلیل بسته‌ی آموزشی باورهای ثروت‌آفرین، محصولی عالی است.
آماده‌ی یک چالش ثروت‌آفرین هستید، یا می‌خواهید مثل گذشته زندگی کنید؟

challenge0
افزودن1

چند سوال همیشگی و بسیار مهم:

چرا بعضی از مردم به راحتی می‌توانند، درآمد بسیار زیادی داشته باشند اما بعضی از مردم هرچه تلاش می‌کنند کمتر نتیجه می‌گیرند؟

mind_of_a_millionaire

چرا بعضی‌ها حتی اگر تمام دارایی‌شان را نیز بگیریم باز هم در مدت کمی به سطح درآمد بسیار بالایی می‌رسند؟

چرا برخی به هر کاری دست می‌زنند از آن می‌توانند کسب درآمد و تولید ثروت کنند، اما بقیه مردم این‌طور نیستند و خیلی وقت‌ها شکست می‌خورند. طوری که بعضی تا آخر عمر نمی‌توانند خوب زندگی کنند؟

چرا بیشتر کسانی که ناگهان به ثروتی دست پیدا می‌کنند (مانند برندگان جایزه‌ها یا بعضی وارثان) حداکثر بعد از چند سال زندگی عادی قبل خود را دارند و یک سوم آنها ورشکست می‌شوند؟

در حالی که یک ثروتمند می‌تواند چنین ادعایی کنند:

“شما می‌توانید مرا در هر شهر هم زبان دنیا بگذارید، تمام ارتباطاتم را بگیرید، تمام پولم را بگیرید، از من بخواهید در صنعتی کاملا متفاوت از آنچه اکنون در آن هستم، فعالیت کنم و من صد درصد اطمینان دارم که در عرض 12 تا 24 ماه میلیونر خواهم شد.”

بعد از چندین ماه تحقیق و بررسی و چندین سال مطالعه‌ی قبلی و مشاوره دادن، می‌خواهم چیزی بگویم و ادعایی بکنم:

من بر این باورم که اگر تمام ثروت جهان را بگیرید و به طور مساوی بین مردم جهان تقسیم کنید، در عرض کمتر از ده سال و حتی شاید 5 سال، ثروتمندان دوباره ثروتمند خواهند شد و بقیه هم به حال خود باز می‌گردند.

 

 

key-150x150

اما پاسخ این سوالات چیست؟

جواب بسیار ساده است. ذهن ثروتمندان برای جذب ثروت برنامه‌ریزی شده است. این ذهن برنامه‌ریزی شده هر جا هم که قرار بگیرد، باز ثروت را جذب خواهد کرد و هیچ محدودیتی را قبول نخواهد کرد.

ذهن ثروت‌مندان را باورهایی شکل داده است که باعث می‌شود، به طور ناخودآگاه و گاها خودآگاه فرد ثروتمند رفتارهایی را از خود بروز دهد که منتهی به جذب ثروت و فراوانی شود.

این یک اصل ثابت شده است: «زندگی انسان را باورها و نوع اندیشه‌های او شکل می‌دهند.»

هر چقدر ذهن شما و باورهایی که ضمیرناخودآگاه‌تان را شکل می‌دهند باورهای ثروت آفرین‌تری باشند، قدرت شما در تولید ثروت بیشتر خواهد بود.

نوع تفکر و ساختار ضمیر ناخودآگاه افراد عادی به گونه‌ای است که اساسا منجر به تولید ثروت نمی‌شود، حتی اگر شب و روز هم تلاش کنند. در حالی که بعضی از ثروتمندان روزانه حتی به اندازه‌ی یک روز کاری هم فعالیت نمی‌کنند ولی چون باورهایی دارند که ضمیرناخودآگاه‌شان را ثروتمند طراحی کرده است، به راحتی تولید ثروت می‌کنند.

ذهن ثروتمندان بر پایه‌ای استوار شده است که اساسا تولید کننده‌ی فرصت‌هایی پولساز است.

 

یکی از کسانی که با چند ماه تمرین توانست باورهایش را تغییر دهد و ذهنش را ثروتمند کند می‌گفت:

” من تقریبا هر روز تعجب می‌کنم. این فرصت‌های درآمدزایی چندماه پیش کجا بودند؟ اصلا در بعضی از زمینه‌ها فکرش را هم نمی‌کردم که این‌قدر پول خوابیده باشد. من هنوز هم دارم ریشه‌های آن باورهای مخرب بیهوده ‌ام را می‌زنم . هر روز رشد می‌کنم. خدا شکر الآن می‌توانم حتی یک تابستان کامل را به مسافرت برم و مشکلی هم از نظر درآمد ندارم.”

در این ویدیو توضیحات و مثالهای خیلی خوبی وجود دارد.

حتما این فیلم را ببینید:

باورهای محدودکننده‌ی قبلی چه باورهایی هستند؟

What-is-holding-us-back

بسیاری از ما درباره‌ی ثروت باورهایی محدود کننده داریم. باورهایی که اصلا اجازه نمی‌دهند ما به ثروتمند بودن بیاندیشیم. باورهایی که باعث می‌شوند حتی هنگامی که می‌خواهیم به سوی ثروت حرکت کنیم اجازه‌ی حرکت به ما را نمی‌دهند. ما این باورها را داریم و همان طور فکر می‌کنیم. تعداد بسیار زیادی از این محدودیت‌ها درست نیستند و ما می‌توانیم با اراده خودمان این محدودیت‌های فکری را برداریم. تا زمانی که با این محدودیت‌ها فکر می‌کنیم، تولید ثروت‌مان هم محدود است. چون آن افکار همان نتایج را در پی دارند. باید به گونه‌ای جدید فکر کنیم تا نتایج جدیدی هم بگیریم.

سوال مهمی که الآن در ذهن شماست:

چگونه می‌توانم باورهای محدود کننده‌ام را شناسایی کنم؟

نگران نباشید در بسته‌ی آموزشی باورهای ثروت آفرین هنگامی که یک باور را به شما معرفی می‌کنیم، باور یا باورهای مقابل آن که باورهایی محدود کننده هستند را نیز ارائه می‌دهیم. شما باید ببینید چقدر به این باور اعتقاد دارید و بر اساس آن از خود بروز می‌دهید. بنابر میزان اعتقاد و رفتار به این باور مقابل از 100 امتیاز می‌دهید.

اگر امتیاز شما به باور مقابل کمتر از 60 باشد، این باور در شما وجود دارد ولی در حد عادی است.

اگر امتیاز شما به باور مقابل بین 60 و 80 باشد، این باور وجود دارد و در شما شدید است باید بیشتر درباره‌ی این باور و باور اصلی که جایگزین است تحقیق کنید و روی باور اصلی بیشتر کار کنید.

و اگر امتیازی که به باور مقابل می‌دهید بین 80 و 100 باشد، نه تنها این باور در شما وجود دارد بلکه یکی از پاشنه آشیل‌های شما همین باور است و باید خیلی روی آن کار کنید. اگر بتوانید این باور را با اندیشه‌ای اصلی که به شما معرفی شده جایگزین کنید تا حد زیادی به تولید ثروت نزدیک شده‌اید و پنجره‌های جدیدی به سوی شما گشوده می‌شود.

 

 


hugh-50-something-same-old-thinking

آماده‌اید اندیشه‌ها و باورهایتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان عوض شود؟

می‌خواهید باورها و اندیشه‌های‌تان را بهبود دهید تا بتوانید زندگی خود و بقیه مردم را بهبود دهید؟

با استفاده از این بسته‌ی آموزشی شما یک ذهنیت و باورهایی قوی و ارتقا یافته بدست می‌آورید که زندگی‌تان را به سوی موفقیت حرکت می‌دهد، این فقط یک راهکار برای پولدار شدن نیست بلکه باورهای ثروت آفرین یک نوع تفکر است.

نحوه‌ی تفکری است که کارآفرینان برجسته ایران و جهان دارند و توانسته‌اند برای خیلی‌ها کارآفرینی کنند و اگر نگوییم انسانیت را پیش بردند حداقل برای خیلی‌ها کارآفرینی کردند.

wealth-cover-670x300

با استفاده از این بسته‌ی آموزشی علاوه بر تولید ثروت شما باورهایی بدست می‌آورید که می‌توانید در زندگی روزمره خودتان استفاده کنید.

همین حالا بسته‌ی آموزشی را سفارش دهید و از این بسته‌ی بی‌نظیر استفاده کنید.

 

افزودن1

چگونه می‌توانم ذهنم را برای تولید ثروت آماده کنم؟

بله! برای ثروت‌افزایی باید کار کنید. اما نه فقط کار فیزیکی! بلکه بیشتر کار شما باید در ناحیه درون خودتان باشد. ما برای تولید ثروت بیش از اینکه بخواهیم در جهان خارج کار کنیم باید اول روی خودمان کار کنیم.

برای این کار باید بدانیم:

blue-question-mark-icon-43839

منابع فکر و باورهای ما چه چیزهایی هستند؟

چگونه می‌توانیم باورهای‌مان را تغییر دهیم؟

باورهای قدیمی را با چه باورهایی باید جایگزین کنیم که به نتیجه‌ی مطلوب یعنی تولید ثروت برسیم؟

حال سوال اصلی این است:

باورهای ثروت آفرین که باید جایگزین باورهای قبلی شوند، چه باورهایی هستند؟

این باورها، اندیشه‌هایی هستند که نوع فکر کردن ثروتمندان در طول تاریخ را شکل داده است.

ما توانستیم با استفاده از کارگروهی و صرف هزینه‌های بسیار و تحقیقات میدانی به چندین باور مشترک ثروتمندان دست پیدا کنیم. این باورها نوع فکر افراد ثروتمند را شکل می‌دهد. این محصول در واقع:

check_green

1- به شما می‌آموزد اصلی‌ترین منابع فکر ما چه چیزهایی هستند و چگونه روی باورهای ثروت آفرین ما تاثیر می‌گذارند.

 

check_green

2- چگونه مواظب فکرهای‌مان باشیم تا افکاری که تولید ثروت نمی‌کنند، دوباره عمق پیدا نکنند. اگر بتوانیم همین یک کار را درست انجام دهیم نصف راه را رفته‌ایم.

 

check_green

3- چه باورهایی را باید جایگزین باورهای قبلی بکنیم. (این قسمت اصلی محصول است و زمان بیشتری از ما را به خود اختصاص خواهد داد.)

در این بسته آموزشی چه چیزهایی وجود دارد؟

12428083851546739178Symbol_OK.svg.med

1- کتاب ویدیویی “راهنمای تغییر باور” + فایل pdf کتاب

این محصول یک فایل ویدیویی حدودا 20 دقیقه‌ای، حاوی بیش از 60 اسلاید آموزشی، نمودار و متن است و مطالب آن شامل آموزش تغییر باورها است که باید اسلاید به اسلاید و ثانیه به ثانیه‌ی آن را به خوبی یاد بگیرید و سعی کنید هر چه بیشتر آن را در زندگی عملیاتی کنید. مطالب این فایل بسیار مهم هستند.

12428083851546739178Symbol_OK.svg.med

2- کتاب ویدیویی “باورهای ثروت آفرین” + فایل pdf کتاب

این محصول دو فایل ویدیویی تقریبا 70 دقیقه‌ای، هر کدام حاوی بیش از 200 اسلاید آموزشی است و مطالب آن شامل باورهای ثروت آفرین، باورهای مقابل و توضیحات مربوط به هر باور است که شما باید نسب به تمام مطالب این فایل فعال باشید. هر باور را جدا در دفترچه‌ای یادداشت، نکات مربوط به هر باور را بنویسد. و باورهای محدود کننده‌ی خود را از طریق باورهای مقابل شناسایی کنید و با اندیشه‌های سازنده‌ی معرفی شده جایگزین کنید.

12428083851546739178Symbol_OK.svg.med

3- فایل‌های صوتی “باورهای ثروت آفرین”

این محصول دو فایل صوتی چند دقیقه‌ای است که باورهای هر فایل ویدیویی را به تنهایی مرور می‌کند. باید این دو فایل را روزانه چندین مرتبه در حالت آرامش گوش دهید. البته بهترین حالت برای گوش دادن به این فایل صبح بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب و در حالت آرامش و تمرکز و در مکانی آرام است. به گونه‌ای که هنگام گوش دادن با تمرکز بسیار خود را دارای آن باور و اندیشه و رفتارهای متناسب با آن تصور کنید. اما این به این معنا نیست که نباید در باقی زمانها و حالتها گوش دهید. هرچه بیشتر به این فایل‌ها گوش دهید بهتر است.

مبلغ سرمایه‌گذاری شما:

low_prices

وقتی برای سرمایه گذاری به بانک مراجعه می‌کنیم،‌ بعد از یک سال در بهترین حالت 25 درصد سود دریافت می‌کنیم. اما اینجا من یک پیشنهاد رد نشدنی دارم! شما فقط با پرداخت 99 هزار تومان به باورهای ثروت آفرین دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند به گونه‌ای فکر کنید که جزء 10 درصد برتر جامعه قرار بگیرید و ماهانه چندصد برابر آن را کسب کنید.

آیا محصول شما ضمانت هم دارد؟

ما چه چیزی را ضمانت نمی‌کنیم:

شما می‌توانید با خرید این بسته‌ی آموزشی بوسیله‌ی نتایجی که حاصل یک سری تحقیقات گسترده است، به آنچه در ذهن یک میلیاردر می‌گذرد دست پیدا کنید. اما اگر کار مداوم شما نباشد هیچ تضمینی نیست که این تفکرات در ذهن شما جای بگیرند و بتوانند تحولی در زندگی شما ایجاد کنند. خرید این بسته باید آغاز ایجاد یک نگرش جدید در زندگی‌تان باشد و شما خودتان زندگی‌تان را بسازید. پس ما این را ضمانت نمی‌کنیم که تنها با خرید و یک بار مشاهده‌ی فایل‌ها زندگی شما از این رو به آن رو شود و ثروتمند شوید. این تنها یک خرید و مشاهده‌ی یک فیلم است.

moneyback

 

ما چه چیزی را ضمانت می‌کنیم:

1- ما ضمانت می‌کنیم که با تنها شش ماه کار مداوم روی باورهای‌تان زندگی شما شروع به تغییر کند، نگاه شما به ثروت عوض شود و شما آرام آرام ثروت‌مند شوید. به یاد داشته باشید پروسه تغییر درآمد به بیش از 100 برابر شدن بین دو تا چهار سال به طول می‌‌انجامد و این تغییر به طور مداوم صورت می‌گیرد، و شما در ابتدا اندکی افزایش خواهید داشت و در پی آن افزایش‌های بعدی و بعدی…

2- ما تضمین می‌کنیم تا سه روز پس از خرید محصول در صورت عدم رضایت شما از این بسته‌ی آموزشی (به هر دلیلی) تمام مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازگردانیم. معیار تشخیص تنها نظر شخصی شماست و هیچ سوالی از شما پرسیده نخواهد شد.

روش‌ خرید و دریافت فایل:

satisfaction-seal-rf

کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه پرداخت آنلاین هدایت شوید. اگر عضو سایت نیستید عضو شوید. پس از پرداخت لینک دانلود محصول در پروفایل شما قرار خواهد گرفت و شما همیشه می‌توانید از این لینک‌ها برای دانلود استفاده نمایید همچنین رسید خرید شما که حاوی لینک‌های دانلود محصول است به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پرداخت آنلاین شما از طریق درگاه پرداخت بانک سامان و بانک ملت انجام خواهد شد که از امن ترین درگاه‌ها و قابل استفاده برای تمامی کارت‌های عضو شتاب هستند. پس خیال‌تان از این بابت هم راحت باشد.

نکات مهم

 

1- دوست عزیز با خرید این محصول 14,850 تومان معادل 15 درصد مبلغ پرداختی به کیف پول شما اضافه می‌شود.

2- پس از پرداخت بلافاصله می‌توانید از محصول دانلودی خود استفاده کنید.

 

 

قیمت:99,000 تومان

افزودن1
 • محمد ,

  – من این محصول را خریدم –
  دوست عزیز ، واقعا متشرم بابت اینکه این فرصت بی نظیر رو در اختیار ما قرار دادید…اکثر دوره های ثروت بیش از 1 میلیون هست اما با مبلغ کم محصول و تخفیف 40% و با توجه به کیفیت محصول واقعا از شما سپاسگزارم

  • فرزانه ,

   – من این محصول را خریدم –
   سلام
   من قبلا این بسته رو خریده بودم الآن آومدم که قسمت دومش رو دانلود کنم.
   به نظر من این بسته‌ی آموزشی ارزش قیمتش رو داره هر چند یکم بالا می‌زنه ولی بیشترش باید خودتون کارکنید این بسته فقط آموزشه و دادن کلید
   کسی فکر نکنه که با خرید این بسته از فرداش یکهو درآمدش چند برابر میشه، ای کاش بحش مدارهای درآمدی رو هم آقای حیدری اینتو آموزش داده بودند
   ولی با تمام این بحسا به نظر من این بسته ارزش خرید و استفاده کردن داره الآن کارای مشابه این خیلی قیمت بالاتری دارند.
   من با سرچ به این جا اومدم، راستش یکم سختم بود که اعتماد کنم ولی خوب بالاخره این ریسک رو کردم مخصوصا که سایت هنوز در ابتدای کار هم بود – هنوزم هست – ولی این نظر رو دادم که بدونید، من دنبال یک همچین محصولی بودم و الآن از خریدم راضیم
   ممنون از حسین حیدری با این محصول خوب

   • حسین حسنی ,

    – من این محصول را خریدم –
    سلام – مدتهاست که به دنبال محصولی مشابه … هستم که به دلیل قیمت بالای آن هیچ وقت قادر به تهیه آن نبوده ام . و در این جستجو محصولاتی را خریداری کردم که دقیقا مطالب و مقالات رایگان سایر سایتها در مورد باورها را بدون زحمت ذره ای ویرایش ،برای فروش گذاشته بودند.و من عملا برای مطالبی هزینه پرداخت کردم که قبلا خوانده بودم .گفتنی ست با همان مطالب رایگان هم توانستم چندین مورد از باورهای محدود کننده خودم را شناسایی کنم و نتایج کوچکی هم مشاهده کردم. اما نتوانستم پرسشنامه ای را بیابم که با آن به طور کامل باورهای غلط خودم را شناسایی کنم. نکته ای که برای من مهم است اینست که آیا بسته آموزشی شما حاوی همان … باور محدود کننده همراه با تست شناسایی آنها می باشد یا خیر ؟

    • حسین حیدری ,

     روال کار به این صورت است:
     یک باور ثروت ساز بیان می‌شود، باورهای مقابل آن ارائه می‌شود، دانشجو باید ببیند آیا به آن باورها یا باورهایی شبیه به آن چه امتیازی می‌دهد که بر مبنای امتیازی که می‌دهد باید روی باور خود کار کند. بعد از این توضیحاتی کامل به مخاطب داده می‌شود که خیلی از آنها دارای تمریناتی خاص برای ایجاد باورهای ثروت‌آفرین است. البته در میان مباحث تقریبا یک دوره آموزش کامل قانون جذب هم گنجانده شده. که چون به صورت اشاره و تمرین و جسته گریخته است، مناسب نبود در برگه محصول عنوان شود.
     این کلیتی بود از این بسته. البته فایل‌های اصلی این گونه هستند. فایل‌های فرعی و کمکی دیگری هم هستند که نقش تکمیل عملکرد را دارند.
     این 50 باور هم باورهایی اصلی هستند که با مطالعاتی و بعد کار آماری روی ثروتمندان و دیگران بدست آمده و صرفا سخن پردازی نیست. و بسیار با وسواس انتخاب شده‌اند تا محصول بدست آمده کیفیت لازم را داشته باشد.
     خود من و دیگر دوستانی که استفاده کرده‌اند، به این باور رسیده‌ایم که این بسته زمینه‌ی گشایش‌های خیلی زیادی را بوجود آورده است. و در مجموع با توجه به قیمتش نمره‌ی قبولی خیلی خوب و یا عالی را می‌گیرد.
     پیشنهاد ما این است که در صورت تمایل اطلاع دهید تا شما بتوانید از قسمت اول آن استفاده کنید.
     اگر تمایل به ادامه بودید باقی مبلغ را برای قسمت دوم بپردازید، و در صورتی هم که بسته را نخواستید مبلغ پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد.
     این طوری تمامی ابهامات شما رفع خواهد شد. و هر صورت رضایت شما کسب خواهد شد. ما از کارمان مطمئن هستیم و به آن باور داریم.

    • نوید ,

     سلام دوستان
     نکته ای که بنده را ترغیب می کنه به دنبال کردن عبارات و باروهای مثبت اینه که ما ه رچیزی را که در ذهن برامون آشناست را در بیرون می بینیم مثلا شما به یک ماشین خاصی علاقه دارید در صورت یکه بنیهایت ماشین های بهتر و گرونتر و زیباتری هم هست که شما نمیشناسید ولی چون اینو دیدن و خوشتون اومده و بهش توجه می کنید در بیرون هم زیادتر می بینیدش، وقتی بهش توجه کنید فرکانسی از همون جنس تولید میشه و روی کائنات و ترتیب و نظم قرا رگیری دنیای شما اثر میزاره و سطح تماس شما را با اون خواسته و فرکانس بیشتر میکنه درخقیقت مغز ما از عصب های ریزی به نام نورون ها تشکیل شده که نورون ها شاخه های کوچیکی دارند که به طرف نورون های دیگه کشیده می شوند تا شبکه نورونی را تشکیل بدند، هر جا که این نورون ها به هم متصلند با یک خاطره یا فکر به هم مرتبطند، یعنی برای هر رویداد یا حالت احساسی و خاطره یک اتصال وجود داره، وقتی شما به اون ماشین فکر م یکنید، این اتصال به اتصال حالت آرامش و خوشی و راحتی وصله لذا شما بیشتر راغب هستین دنبال این اتصال برید، یا ممکنه سیگار کشیدن برای شما با احساس بد سرفه، بوی بد و همراه باشه و شما از سیگار دوری کنید این در صورتیه که یک نفر دیگه در مغزش کشیدن سیگا رمتصل شده با احساسا آرامش، رهایی و خوبی واسه همین اون سیگار می کشه شما نه، یا به نفر دیگه اون ماشین شما را ازش بدش میاد و یا صحنه تصادفی میفته که با اون ماشین داشته، اینا همش بستگی داره به نوع اتصالات شبکه های عصبی ما که در دوران زندگیمون شکل گرفته.
     خوب، حال اگه ما بتونیم اتصالات شبکه عصبیمون را اون طو رکه می خوایم شکل بدیم و تغییر بدیم، لذا در بیرون رویدادها و شرایطی را می بینیم که میخوایم.
     نکته جالبی که هست اینکه وقتی ما یه چیزی را مرتب تکرار کنیم این عصب ها رابطه طولانی مدت با هم پیدا می کنند.
     همچنین می دونیم سلول هایی که با هم روشن نمیشند دیگه با هم ارتباطی هم ندارند اونها رابطه بلند مدت خودشون را از دست می دهند.

     این ها همش قابل تغییره و شما می تونید به راحتی زندگی خودتون را با تغییر این اتصالات با روش تکرار باورهای خوب و ایجاد یه رابطه بلند مدت تغییر بدید و در بیرون هم همون چیزای یکه می خواین را ببینید.
     ما اینجا می خوایم باورها، یا در اصطلاح اتصال هایی که شبکه های عصبی ما با هم دارند در مورد پول را تغییر بدیم و به ثروت بیشتری برسیم ولی شما می تونید در مورد هر چیزی که بخواین این تغییرات را اعمال کنید و زندگی شگفت آوری داشته باشید.
     لذا تکرار این باورهایی که در این محصول درج شده باعث میشه اولا باورهای خلاف اون در ذهن ما کمرنگ بشه و کم کم اتصال اون شبکه های عصبی که مثلا میگه پول کمه، مردم فقیرند و پول ندارند، یا من لایق پول نیستم و… را از بین ببره و به جاش اتصال های خوب را جایگزین کنه و اونوقت در بیرون ما رویدادها، شرایط و اتفاقات خوب را خواهیم دید، این یه جور همون مثبت نگریه ولی چون افراد منطقشون نمی فهمه چرا باید مثبت نگری کنند و اینو خیال باف یمی دونند لذا به این سمت نمی روند و باور نمی کنند.
     حال که فهمیدین اولا در مورد هر کار یا خواسته یا اقدامی، باورهایی را که شما را رنج میده و احساس بد بهتون میده را یادداشت کنید و بر عکس اون را بنویسید و بارها تکرار کنید، میگن ۲۱ بار اگه تکرار کنید ملکه ذهن میشه اما بستگی داره به اینکه اون بارو منفی در ذهن شما چقدر محکمه، شما محدود نکنید خودتون رو و بارها تکرار کنید اونقدر که شبکه عصبی ذهنتون هیچ باور منفی درونش نباشه.
     دومآ از طرف دیگه سعی کنید اصلا مطالب منفی نخونید، نبینیدف نشنویدف با آدم های منفی معاشرت نکنید، اخبار منفی نشنوید تا اتصال های منفی مغز شما پر رنگ تر نشه، وقتی مشا در اخبار بشنوید که اوضاع اقتصادی کشور بده و ما تحریم هستیم این در ذهن شما پر رنگ تر میشه.
     واسه همین که افرادی که منفی ترند وضعیت مالیشون هم بدتره.
     فقط یک ماه تکرار کنید و نتیجشو ببینید.
     منبع صحبت هام هم از فیزیک کوانتوم هست، اگه لجوج و کله شقید و می خواین مطمئن بشید به صحبت هام برید دنبال فیزیک کوانتوم تا بهتون ثابت بشه شما درونیات ذهنی خودتون را در بیرون می بینید.

     براتون بهترنی ها، سلامتیف شادی و ثروت بسیار زیاد را آرزومندم.
     تشکر از آقای حیدروی و سایت مخچه که باعث شد من این احساس و تفکر خوب را بنویسم.
     شاد باشید

     • جواد سلجوقی ,

      – من این محصول را خریدم –
      سلام . ج. هستم دانشجوی کامپیوتر در مالزی.
      آقای حیدری از من خواستند تا تجربه‌ی کاری‌ام با ایشان را به صورت تصویری ضبط کنم و بفرستم اما من به همین کامنت می‌خوام بسنده کنم.
      اول از همه عذر می‌خوام کامنت من خیلی‌ طولانی‌ هست ، ولی‌ امیدوارم این تجربهٔ کوچک ولی جالب من به درد دیگران بخوره.
      در راستای حرکت به سوی خودکفایی مالی‌ ، هفته ای یک روز، میزی در یک بازار در مالزی اجاره کرده بودم و روی این میز، محصولات ایرانی‌ مثل زیتون و .. رو میفروختم ( بله به معنی‌ واقعی کلمه دست فروشی می‌کردم ، چون با این کار درس‌های بسیار زیادی از همّت کردن ، فروتنی و … رو یاد گرفتم ) . خلاصه اینکه تا قبل از آشنایی با آقای حیدری و بسته‌ی باورهای ثروت آفرین، فروش روزانه‌ام از ظهر تا ۶ یا ۷ شب ، ۱۰۰ رینگیت مالزی بود که به پول ایران می‌شه حدوداً ۱۰۰ هزار تومن. یه روز تصمیم گرفتم همونطور که آقای حیدری میگه، در نا خداگاهم تصور کنم که فروش من بیشتر شده و من بیشتر از ۱۰۰ رینگیت میفروشم . ساعت ۶ عصر بود و طبق تجربهٔ هفته‌های گذشته ، از ۶ به بعد دیگه هیچی‌ نمیفروختم و فقط اونجا میموندم تا ترافیک تموم بشه و برم خونه. اون روز با خودم گفتم ، اوکی طبق آموزش‌های ممکن که این تفکر عدم فروش هم یک باور باشه که ناخودآگاه به من القاء شده پس من باید به این فکر نکنم که در این ساعت نمی‌فروشم بلکه باید به این فکر کنم که در این ساعت چقدر فروش خوبه و نگران راه و روش انجام شدن اون نباشم. بنابرابن شروع کردم به تکرار کردن این جمله : ” من بین ساعت ۷ و ۸ شب ، ۵۰ رینگیت جنس میفروشم” . واین جمله روشاید ۴۰- ۵۰بار تکرار کردم . در کامل نا باوری ، اول ۲ خانم ایرانی‌ اومدن و ۱۵ رینگیت خرید کردن ، و بلافاصله یک خانم چینی‌ اومد و ۲۷ رینگیت خرید کرد و مجموعاً ۴۲ رینگیت فروختم !! بلی ، کفم برید!!!! آخه بین ۷ تا ۸ شب اکثر غرفه‌ها بسته هستن و مردم خیلی‌ کمی‌ هم از اونجا رد می‌شدن. وقتی‌ این ۲ تا مشتری اومدن و ۴۲ رینگیت فروختم ، انقدر خوشحال شدم و به حرفهای این بسته ایمان آوردم ، که دیگه گفتم فروش بسه جمع کردم و رفتم خونه استراحت کنم . یاد گرفتم که همه چیز به باور‌های درونی من بستگی داره ، نه شرایط و اوضاع . اینکه مردم چیکار میکنند و چقدر موفق یا نا موفق هستند ، هیچ ربطی‌ به این که من چقدر می‌تونم موفق بشم نداره . فقط کافیه که موفقیت ، پول ، فروش و … در ذهن و نا خوداگاه من تثبیت بشه تا به زودی به واقعیت تبدیل بشه .
      من عاشق کسب درامد هستم و چند ماهی هست که دارم در این رابطه چیز یاد میگیرم. جهت اطلاع شما ، جمله‌ای که الان تکرار می‌کنم اینه ” من سالی‌ ۱ میلیارد تومن در آمد دارم” . طبق چیزهایی که در این بسته یاد گرفتم، فقط کافیه من با ایمان این جمله رو بار‌ها و بار‌ها (مثلا روزی ۱۰۰ بار و به مدت یک ماه؟) تکرار کنم تا به این باور برسم. اینکه چه جوری این مبلغ قراره کسب بشه ، وظیفهٔ من نیست که الان بهش فکر کنم . کائنات خودش من رو در مسیر اون قرار میده . به لطف خدای رحمان ، کامنت بعدی من در مورد موفقیت در کسب سالی‌ ۱ میلیارد تومن خواهد بود.
      ممنون اززحمات آقای حیدری عزیز.

      یک دیدگاه بنویسید

      • مجله اینترنتی مطرا می‌خواهیم کمی درباره خلاقیت، موفقیت و موضوعات مختلف آن و نیز کمی درباره‌ی تولید ثروت و کسب درآمد صحبت کنیم. امیدواریم این فضای فکری کوچک اما ناحدود وسیله‌ای باشد برای برداشتن یک گام به جلو.

       مجله اینترنتی مطرا


      • ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

       email: info[at]motara.ir
       +989014736054 (سامانه پیامکی)

       مشهد، خیابان عبادی
       خیابان ایثارگران، پلاک 525

       tele


      • در خبرنامه ما عضو شوید:

       نام شما (الزامی)

       ایمیل شما (الزامی)

      • استفاده از مطالب سايت مجله اینترنتی مطرا فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

       کلیه محصولات مجله اینترنتی مطرا مخصوص فرد و خانواده شخصی است که بهای آن را به مجله اینترنتی مطرا پرداخته است. در غیر این صورت استفاده از محصولات قانوناً و شرعاً غیر مجاز و حرام بوده و مورد رضایت سازندگی محصول نیست.