web hit counter

راز خلاقیت در کسب درآمد میلیونی: جلسه‌ی اول – رایگان برای همیشه

خلاقیت در کسب درآمد
download
  • آیا تاکنون شده بخواهید شغلی جدید راه اندازی کنید که همراه با نوآوری باشد اما ندانید چگونه و از کجا باید شروع کنید؟
 • آیا تاکنون شده بخواهید شغلی جدید راه اندازی کنید که همراه با نوآوری و خلاقیت باشد، اما ندانید چگونه و از کجا باید شروع کنید؟آیا می‌دانستید بسیاری از مشکلات شغلی این روزها با یک ایده جدید و خلاقانه برطرف می‌شود؟
 • آیا شده دوست داشته باشید یک کار نو ایجاد کنید ولی ندانید طرح و ایده‌اش را از کجا بیاورید؟
 • آیا تاکنون شده شما و دوست‌تان به مشکل در فروش برخورد کنید ولی دوست شما همان مشکل را با یک ایده جدید و با خلاقیت خودش حل کند ولی شما نتوانید؟
 • آیا تاکنون شده تمام سرمایه‌تان را هزینه کرده باشید اما به دلیل رقابت بالای بازار و نداشتن یک مزیت برای مشتریان به نتیجه نرسید؟
خلاقیت

تمام این گونه مشکلات را می‌توانید با خلاقیت خودتان حل کنید. شاید باورتان نشود ولی من همین امسال – 1394 – توانستم با آموزش‌هایی کوچک که به سه نفر از دوستان بازاری که دادم آنها را از ورشکستگی و قرض نجات دهم. این آموزش‌‌ها را به پیشنهاد همین دوستان و به همان سبک اما بطور کامل و مفصل می‌خواهیم به شما نیز آموزش دهیم.

 

شما در این دوره آموزشی چه چیزی یاد می‌گیرید؟

 1. یاد می‌گیرید با تکنیک‌هایی که آموزش می‌بینید، با محوریت کسب و کار و درآمدزایی خلاقیت خودتان را شکوفا کنید.
 2. یاد می‌گیرید با چه روش‌هایی این خلاقیت شکوفا شده را در راه تولید ثروت به کار بگیرید.

اطلاعات کلی دوره آموزشی «راز خلاقیت در کسب درآمد میلیونی» در یک نگاه

با خرید هر یک از جلسات این دوره آموزشی بلافاصله به شما یک بسته دانلودی ارائه می‌شود که محتوای هرکدام از بسته‌ها شامل:

 1. ویدیوی آموزشی، که حاوی چندین نکته و مبحث درسی است و مخاطب باید تا قبل از مشاهده جلسه بعد، آن را چند بار مشاهده کرده و نکات آن را دقیق یاد بگیرد.
 2. تمرینات مربوط به همان جلسه که به صورت pdf ارائه می‌شود. تمرین‌های این کتاب‌چه باید همان روز اولی که ویدیوی درسی مشاهده می‌شود، حتما حتما به طور کامل انجام شود.

این بسته از طریق حساب کاربری مادام العمر قابل دانلود خواهد بود و نیز تمام لینک‌های دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می‌شود تا شما هرگاه که خواستید از هر دو طریق بتوانید فایل‌های درسی را دریافت و استفاده کنید.

خلاقیت 2

اگر آموزش‌های این دوره را ندانم چه اتفاقی می‌افتد؟

به شما اطمینان می‌دهم هیچ اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. زندگی با همان روال قبلی خوب یا بد ادامه خواهد یافت. اگر ازدواج کرده‌اید و فرزند دارید، رابطه‌ی با همسر و فرزندان‌تان مثل قبل خواهد بود. همسرتان مثل بقیه همسران دنیا خواهد بود و هیچ تغییری نخواهد کرد. اگر مشکلی در زندگی روی دهد و مشاوری در کنار شما نباشد نمی‌توانید از توانایی‌های خلاقانه حل مساله‌ی ذهن‌تان استفاده کنید و همیشه محکوم زمانه خواهید بود. و دقیقا مثل بقیه، فرزندانتان بزرگ می‌شوند، دقیقا همان طور که بقیه انسان‌ها رشد می‌کنند و مثل بقیه، جامعه و دوران‌های مختلف هرطور که بخواهند با آنها رفتار می‌کنند. هیچ تحول مثبت خاصی در تمام دوران زندگی برای شما اتفاق نمی‌افتد. مگر اینکه زندگی و زمانه خودش بخواهد و لطفی به شما بکند. به طور کلی می‌توان گفت کسی که خلاقیت فردی ندارد، توانایی ارائه راهکارهای مختلف برای یک مساله را ندارد و در هر کار و اتفاقی کاسه‌ی چه کنم دست می‌گیرد. به عبارت دیگر او نیست که زندگی‌اش را می‌سازد بلکه زندگی است که هرگونه بخواهد او را می‌سازد.

 

چقدر به این دوره مطمئن هستید؟ و گارانتی شما چیست؟

satisfaction-seal-rf

دوست من این دوره آموزشی نتایج حدود هفت سال کار مشاوره شغلی – از حدود سال‌های 1387 – و کار آماری و مطالعات چند ماهه‌ی – بیش از یک سال – یک گروه در زمینه خلاقیت است که به دوره آموزشی تبدیل شده است. من به این دوره این‌قدر اطمینان دارم که هر جلسه را جداگانه به شما عرضه می‌کنم تا هر زمان که مشاهده فرمودید دیگر این دوره به کارتان نمی‌آید یا آموزش‌ها تکراری هستند، خودتان دیگر برای این دوره هزینه نکنید. یعنی تا زمانی که دوره برای شما مفید است، هزینه می‌کنید.

 

چگونه این دوره آموزشی را ضمانت می‌کنید؟

low_prices
 • بیان و ارائه خوب آموزش: ما برای ضبط هر جلسه وقت بسیار زیادی می‌گذاریم تا بیان آموزشی مدرس بدون هیچ‌گونه ابهامی باشد و درک مطالب برای مخاطب به ساده‌ترین شکل ممکن باشد.
 • ارائه تمریناتی متناسب با فضای کسب و کار: خلاقیت برای استفاده در هر زمینه‌ای باید متناسب با همان زمینه رشد کند وگرنه ممکن است یک نفر خلاقیت هنری خیلی خوبی داشته باشد ولی خلاقیت کارآفرینی چندانی نداشته باشد. دقیقا مثل آمادگی جسمانی. هر ورزشی آمادگی جسمانی خودش را می‌خواهد.
 • پشتیبانی آموزشی: پشتیبانی آموزش از طریق نظرات هر جلسه، بخش پشتیبانی سایت و نیز ایمیل مجله مطرا به آدرس motara[at]chmail.ir قابل پی‌گیری است.
 • ارائه جداگانه هر جلسه‌ی آموزشی: این کار باعث می‌شود تا شما یکباره حجم زیادی هزینه نپردازید، چراکه ممکن است در میان آموزش‌ها به هر دلیلی منصرف شوید. با این نحوه‌ی ارائه یعنی ارائه جلسه به جلسه دوره آموزشی از هر جا که نپسندیدید می‌توانید با خیال راحت از ادامه کار صرف نظر کنید. و وجه اضافی نیز نپرداخته‌اید.
 • ارائه جلسه رایگان: به علاوه تمام این‌ها، دوست من شما می‌توانید جلسه اول را رایگان دریافت کنید تا با تمام روند یک جلسه، نحوه‌ی آموزش، بیان استاد، کیفیت تصاویر، صدا و… آشنا شوید تا بتوانید بدون هیچ گونه ابهامی اقدام به ادامه یادگیری و مشاهده جلسات بعد نمایید.

تمام این موارد ضمانت محصول ما است. و ما از عملکردمان اطمینان خاطر داریم.

 

چگونه می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

شرکت در این دوره بسیار آسان است:

جلسه‌ی اول

 1. عضویت در سایت
 2. دانلود از همین جا
این مطلب مخصوص اعضای سایت است. خوشحال می‌شویم به ما بپیوندید!ورود به سایت
جلسات دیگر

 1. عضویت یا ورود در سایت
 2. تهیه هر جلسه
 3. دانلود و استفاده

 

Telegram_Admo

یک دیدگاه بنویسید

 • مجله اینترنتی مطرا می‌خواهیم کمی درباره خلاقیت، موفقیت و موضوعات مختلف آن و نیز کمی درباره‌ی تولید ثروت و کسب درآمد صحبت کنیم. امیدواریم این فضای فکری کوچک اما ناحدود وسیله‌ای باشد برای برداشتن یک گام به جلو.

  مجله اینترنتی مطرا


 • ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

  email: info[at]motara.ir
  +989014736054 (سامانه پیامکی)

  مشهد، خیابان عبادی
  خیابان ایثارگران، پلاک 525

  tele


 • در خبرنامه ما عضو شوید:

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

 • استفاده از مطالب سايت مجله اینترنتی مطرا فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

  کلیه محصولات مجله اینترنتی مطرا مخصوص فرد و خانواده شخصی است که بهای آن را به مجله اینترنتی مطرا پرداخته است. در غیر این صورت استفاده از محصولات قانوناً و شرعاً غیر مجاز و حرام بوده و مورد رضایت سازندگی محصول نیست.